İzmir Ev Temizliği

İzmir Ev Temizliği

Ev Temizliği
Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.
Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.
Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.Halı ve Koltuk Temizleme
Halı yıkamanın önemi halı temizleme işlemleri yapılırken, hijyenik ortamda insan sağlığına zarar vermeyen halı şampuanı ve leke çözücüleri ile halı temizliği gerçekleştirilir. Taşınmaz halılarınız, duvardan duvara halılar, halıflex tarzındaki büyük ve taşınması zor halıları yerinde yıkama sistemi ile adresinize gelip yıkıyoruz. Koltuk yıkamada da aynı sistemi uyguluyor yıkama ve temizleme işlemini bitiriyoruz. Temizleme işlemi bittikten en geç 4 saat sonra kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Hastane Temizliği
Hastane temizliği ve klinik temizliği diğer temizlik alanlarından farklı ihtiyaçlara sahiptir. Hizmet organizasyonunda farklı metotlar, uygun kimyasal temizleyiciler ve konuda uzman ekipler çalıştırılmalıdır. Hülyam Temizlik, uzman kadrosu, bilinçli temizlik malzemesi seçimi ile ön plana çıkmaktadır.
Hastane ve klinik temizliğinde;
Hastanenin 7/24 çalışma şartlarına uygun temizlik programı çıkartıyoruzwww.izmirdetemizlikci.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir