Karşıyakada Ofis Temizliği Şirketi

İzmir Karşıyaka,da   bulunan Temizlik Firması İzmir geneli hizmet vermekteyiz.

ofisleriniz de ve şirketlerinizde genel temizlik hizmeti sağlamaktadır. İzmirde  Temizlik Ev ve Ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan Güvenilirlik ve Titizliğe büyük önem vermektedir. Yaklaşık 20 yılllık geçmişimizde de bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Ofis Temizliği; hizmetimizde önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.İzmir Karşıyaka ofis Temizliği Şirketi Hülyam Temizlik 

olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz. İş yeri temizliğinde alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde miis gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere miss gibi tertemiz ofisler sunuyoruz. Büro temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

Temizlik Şirketleri, Cam temizliği, Metallerin temizliği, Plastik yüzeylerin temizliği, Ahşap yüzeylerin temizliği, Taş yüzey temizliği,Kumaş yüzey temizliği,Fayans yüzey temizliği yapılır.

 

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Temizlik Şirketi, Cam temizleyici için amonyak kullanırız.Temizlik Şirketleri, Halı Yıkamak için Halı şampuanı kullanılırız. Temizlik Firması, Koltuk yıkama, avize temizleyici, oda parfümü, el sabunu, tuvalet kağıdı,

galoş, toz bezi, schotbride, çöp torbaası, kavil, gümüş temizleyici, plastik yüzey kir sökücü, leke sökücü kullanılırız.

Genel temizlik ilk camlardan ve balkondan başlar camların pimapenleri cif ve süngerle temizlenir, oluk araları vakumlanır, Camda ve çerçevede bulunan boya ve harç artıkları cam jiletleriyle temizlenir camlarda permatik ve tel kullanılmaz böyle bir uygulama camlarınızın çizilmesine sebep olacaktır. cam sonrası duvarlar kapılar ve en son yer zemin temizlenir.

Camlar için çeksil kullanılır. Cam temizliğinde kaba tozlar alındıktan sonra isportolu su kullanarak parlatma işlemi yapılır. Bu amaçla piyasada hazır olarak satılan temizleme maddeleri de kullanılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir